Antario

Tūrisma aģentūra ANTARIO / Tūrisma operators ANTARIO
SIA ANTARIO dibināts 2007.gada 2. novembrī.
Sākot ar 2012.gada 20.jūniju Tūrisma aģentūra Antario ir ieguvusi tūroperatora statusu. Attiecīgi mūsu klientu iemaksātā nauda ir apdrošināta AAS "Baltikums Vienna Insurance Group".

Mēs, Antario, mīlam savu darbu, daudz ceļojam, personīgi izpētām ceļojumu maršrutus pirms tos piedāvāt mūsu tūristiem. Darīsim visu, lai jūsu atpūta, kāzu ceļojums vai medusmēnesis būtu neaizmirstams. Cenšamies izstrādāt un piedāvāt ceļojumus katra cilvēka gaumei un maciņam, lai ceļojumi sniegtu pozitīvas emocijas un, atgriežoties mājās, jūs būtu lieliski atpūtušies.

Antario ir plašs partneru tīkls daudzās pasaules valstīs, tāpēc varam piedāvāt individuālus ceļojumus gandrīz katrai gaumei. Katru gadu mēs apgūstam jaunus ceļojumu virzienus un dibinām jaunas partnerattiecības, tāpēc vienmēr varam palīdzēt saviem klientiem atrast labāko vietu atpūtai.

Mums ir svarīga kvalitāte, ātrums, individuāla pieeja katram klientam un elastība.

Tūroperātors Antario piedāvā:∙ pedējā brīža ceļojumusbraucienus uz slēpošanas kūrortiem, SPA,  ekskursijas grupām un kolektīviem, autobusu tūres, aviobiļetes, eksotiskos ceļojumus, piedzīvojumu tūres, atpūtu džungļosMēs palīdzēsim ar transporta un viesnīcu rezervēšanu, apdrošināšanu, ceļojumu plānošanu, aviobiļešu rezervācijām, vīzu noformēšanu un autobusu nomu.

 

Kontakti

  • Adrese:

    Ernesta Birznieka-Upīša iela 16, Rīga, LV-1011

  • Telefons: +371 67283882
  • @: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.