Rixtravel Company

Rixtravel Company – ir viena no vadošajām ienākošā tūrisma kompānijām Baltijas valstīs – Latvijā,Lietuvā un Igaunijā. Rixtravel Company piedāvā dažādas
Viesnīcu rezervācija, grupu ekskursijas un kombinētās tūres, individuālās tūres un ekskursijas, SPA un rehabilitācijas programmas, biļešu rezervācija – avio, autobusa un dzelzceļa, prāmja rezervācijas, transfēri, gida pakalpojumi, auto noma, dažādu korporatīvo pasākumu un izklaižu programmu organizēšana, biļešu rezervācija uz dažādiem koncertiem, operām, teātriem, festivāliem, sporta spēlēm un citiem pasākumiem, konfereņču rīkošana. Rixtravel Company piedāvājums neaprobežojas tikai ar standarta programmām: tiek piedāvātās arī dažādas tematiskās tūres, kombinētas programmas ar vairāku Baltijas valstu pilsētu apmeklējumu, speciālas Ziemassvētku un Jaungada programmas. Rixtravel Company ar lielu prieku parādīs Jums Baltijas valstu šarmu un viesmīlību!

Kontakti

  • Adrese:

    Vaļņu iela 30, Rīga, LV-1050

  • Telefons: +371 67282233
  • Fakss: +371 67221434
  • @: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rita Soročinska

Direktore