VRK Travel

SIA VRK Travel darbojas Latvijā un Lietuvā kā  tūrisma aģents un operators kopš 2012.gada. Ievērojot Ministru kabineta Noteikumus Nr. 380, 26.06.2018., SIA VRK Travel izpildīja visas prasības  un saņēma licenci tūrisma operatora pakalpojumu sniegšanai Nr. T-2018-4. 

Mēs piedāvājam: brīvdienu tūres, tūres pa Eiropu un uz eksotiskām valstīm, kopumā uz vairāk nekā 100 galamērķiem visā pasaulē; konkurētspējīgas cenas; atlaides grupu ceļojumiem; individuālu ceļojumu izstrādi; aviobiļetes; vīzu noformēšanu. 

Mūsu misija: nodrošināt ceļotājiem neaizmirstamu atpūtu, spilgtas atmiņas un labu garastāvokli.  

Mūsu darbinieki ir profesionāļi, kas mīl savu darbu un izvērtē  klientu atsauksmes, lai  paplašinātu ceļojumu galamērķu piedāvājumus un paaugstinātu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.  

Аutobusu ceļojumi notiek ar ērtiem tūrisma klases autobusiem, kuru ietilpība ir līdz pat 70 pasažieriem. Еkskursijas vada sertificēti grupu vadītāji, augsti kvalificētie gidi ar lielu darba pieredzi. Klientu un partneru ērtībām izmantojam jaunākās IT tehnoloģijas, 2018.gadā esam izveidojuši elektronisko rezervēšanas sistēmu.

Mūsu mērķi: stiprināt attiecības ar partneriem; palielināt piedāvājumu klāstu, atverot jaunus galamērķus;stiprināt kompānijas reputāciju, pateicoties pastāvīgai pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai; plašāk izmantot IT tehnoloģijas. 

Kontakti

  • Adrese:

    Kr.Barona iela 72a, Rīga, LV1050

  • Telefons: +371 28445288
  • @: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.