Veiksmīgi noslēgusies izstāde-gadatirgus "Balttour 2019"!

3. februārī Ķīpsalā noslēdzās 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kas pulcēja 860 dažādu pasaules valstu tūrisma uzņēmumus.

Uzzināt tūrisma iespējas, atklāt jaunus maršrutus, iegādāties ceļojumu sev un ģimenei bija ieradušies 28 050 ceļotgribētāju.Trīs dienu garumā “Balttour 2019” tematiskajā hallē “Atklāj pasauli!” norisinājās ceļojumu izpārdošana, kur savus izdevīgākos piedāvājumus prezentēja lielākās tūrisma aģentūras un operatori! Apmeklētājiem bija iespēja ne tikai iegādāties ceļojumus uz galamērķiem teju 200 valstīs, bet arī iepazīt jaunākos tūrisma objektus pasaulē. “Balttour 2019” līdzās jau labi zināmajiem tūrisma operatoriem “Tez Tour”, “Novatours”, “Kidy Tour”, “Alida Tours”, “Mouzenidis”, “Begonija” un citiem piedalījās arī Latvijas tirgū jaunākie tūroperatori – “Itaka” un “TUI”. Izstādē varēja iepazīties ar kaimiņvalstu Igaunijas un Lietuvas tūrisma iespējām, turklāt dalībnieku skaits šogad bija ievērojami lielāks nekā pērn – kopumā Ķīpsalā piedalījās gandrīz 70 Igaunijas un 50 Lietuvas dalībnieki. Savukārt pēc neilga pārtraukuma izstādē atkal varēja apmeklēt Gruzijas ekspozīciju. Eksotiskus galamērķus prezentēja dalībnieki no Seišelu salām, Taizemes, Kubas, Indonēzijas un Vjetnamas. “Balttour 2019” varēja atklāt ne vien dažādu pasaules valstu tūrisma iespējas, bet arī kultūras atšķirības, nacionālos ēdienus, tērpus, dziesmas un dejas! 

Savukārt tematiskajā hallē “Apceļo Latviju!” apmeklētāji varēja uzzināt par jaunākajiem apskates objektiem visos Latvijas reģionos. Dalībnieki no Zemgales, Vidzemes, Latgales un Kurzemes bija sagatavojuši dažādas radošās darbnīcas, kurās pārbaudīt zināšanas un amatu prasmes kliņģeru gatavošanā, ziepju veidošanā, rakstīšanā ar tinti un spalvu! Apmeklētāji varēja pārbaudīt savas ātruma spējas riteņbraukšanā, sacensties gaisa hokejā un citās galda spēlēs, pat uzspēlēt futbolu. Vilinošus piedāvājumus bija sagatavojuši lielākie spa centri un viesnīcas Latvijā. Visās trīs izstādes dienās pašmāju tūrisma speciālisti pārsteidza ar neskaitāmi daudz jauniem maršrutiem un apskates objektiem. Turklāt uz Lielās skatuves visas dienas bija iespēja baudīt piesātinātu pasākumu programmu!

 Atzinību par plašāko reģiona pārstāvniecību no izstādes organizatoriem saņēma Zemgales plānošanas reģions, “Zaļais dzelzceļš” jeb “Green Railway” guva ievērību kā ilgtspējīgākais un ekoloģiskākais tūrisma produkts, savukārt tūrisma aģentūru “Estravel Latvia” sumināja par stabilām vērtībām.

Iedvesmoties Latvijas un pasaules apceļošanai “Balttour 2019” bija ieradušies 28 050 interesenti, no kuriem vairāk nekā 5,7 tūkstoši bija nozares profesionāļi. Paldies visiem “Balttour 2019” dalībniekiem, partneriem un apmeklētājiem! Trīs dienas Ķīpsalā valdīja īsts ceļošanas gars un svētku prieks!

Tiekamies jau nākamgad februāra pirmajā nedēļas nogalē* 27. starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2020”!

Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

© ALTA 2013
+371 67210065  | Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.